Doorzoek onze website:

 
 

Nu het einde van het schooljaar alweer in zicht komt, zijn we bezig geweest met het bedenken van een passende afsluiting van een geslaagd jaar vol activiteiten. Dit denken wij te hebben gevonden door middel van een dagtocht aan boord van ijsseltjalk “Dankbaarheid” (1890) Deze dagtocht zal worden gecombineerd met een bootborrel. 
 

De dagplanning zal er als volgt uit komen te zien:

Datum: 13 juli 2017
Vertrekplaats: Waddenhaven in Den Oever
Tijd aanwezig: 09.30-09.45 uur
Tijd aan boord: 10.00 uur
Verwachte tijd terugkomst: 18.00 uur

Verder zal er worden gezorgd voor koffie, thee, frisdrank, wijn, bier, hapjes en tevens zal er een lunch op tafel komen te staan.

Dit alles kunnen we jullie aan bieden voor slechts € 22,50! Een supergezellige dag met hopelijk mooi weer en een hapje en een drankje inclusief, voor een kleine prijs. Een soort mini-ROTC idee, dat mag je natuurlijk niet missen!

Aanmelden kan alleen d.m.v. sturen van een mail naar ac@svnes.nl. Er is een maximaal aantal deelnemers, dus meld je op tijd aan! De overige aanmeldingen zullen op een reserve lijst worden genoteerd. Aanmelden is mogelijk tot 20 juni.   

--

'Dat ie blijve drijven.'

Met vriendelijke groet,

De activiteitencommissie,
Wouter Kramer
Danitsja Chavagne
Rianne Koenen
Joël Blom
Leon Wensveen

 

Studievereniging Navigo Ergo Sum
Postbus 1080
8900 CB Leeuwarden

NESbrief

Blijf op de hoogte van alle activiteiten rond Sv NES.