Doorzoek onze website:

 
 
Op maandag 28 augustus begon de introductieweek bij de terminal in Harlingen. Met ruim 25 nieuwe eerstejaars gingen we op pad naar Terschelling.
 

Op de boot werden er al verschillende spelletjes gespeeld waaronder eentje waardoor iedereen zich moest voorstellen. Eenmaal aangekomen op Terschelling werd er eerst naar de camping gelopen. De rest van de dag is heerlijk in de zon op het strand doorgebracht waar de eerstejaars zandschepen gebouwd hebben en Hollandse leeuwen gespeeld hebben. 's Avonds werd er eerst gegeten op het MIWB en vervolgens stond er een lezing bij de KNRM op het programma. Na een wat korte nacht voor sommigen stond er op dinsdag een fietstocht op het programma met nog steeds stralend weer. Er werd wederom 's avonds gegeten op het MIWB en nadat iedereen weer terug was op de camping werden de scheepsbouwliederen ook weer flink geoefend. De woensdag was een dag met heel veel regen helaas, maar dat mocht natuurlijk de pret niet drukken. Eerst moest alles natuurlijk netje opgeruimd worden op de camping en vervolgens werd iedereen naar de boot gebracht. Er werd 's avond gezellig gegeten in Leeuwarden om vervolgens samen te gaan poolen. De avond werd natuurlijk afgesloten in de stad waar er tot in de late uurtjes gefeest werd. Donderdag ochtend moesten alle eerstejaars op school aanwezig zijn. 's Middags werd er een scavenger hunt gedaan. 's Avonds werd de introductieweek natuurlijk gezellig afgesloten met de kroegentocht. Introductiecommissie, sponsoren en enthousiaste deelnemers, bedankt voor deze topweek!.

Studievereniging Navigo Ergo Sum
Postbus 1080
8900 CB Leeuwarden

NESbrief

Blijf op de hoogte van alle activiteiten rond Sv NES.