Doorzoek onze website:

 
 

Op 1 september werd de traditionele Vripack Regatta voor de 10e keer gehouden. Met een VIP-sloep, 8 valken, een boeienboot, de Nessie en een startschip werd er een poging gedaan tot zeilen.
 

Helaas werkte het weer niet mee en was het vrijwel windstil. Dit mocht de pret niet drukken en werden er creatieve manieren bedacht om toch zo snel mogelijk zonder motor te finishen. Na een lange dag op het water werd de dag afgesloten bij Vripack waar er eerst een rondleiding gegeven werd en vervolgens de prijsuitreiking was. Dit jaar ging de troostprijs naar de boot die onder de Nesvlag voer. De winnaars waren Niels Koopman en Jorden van Rooijen. Na deze prijsuitreiking werd het nieuwe bestuur gedoopt. Niet veel later kwam NeptuNES om de eerstejaars ook te dopen tot ware scheepbouwers. Nadat iedereen het water weer uit gekomen was kon de barbecue beginnen. De aanwezigheid van sponsoren en enthousiaste deelnemers werd zeer op prijs gesteld en natuurlijk gaat ook onze dank uit naar Vripack! Voor volgend jaar hopen we op weer een spetterende editie!

Studievereniging Navigo Ergo Sum
Postbus 1080
8900 CB Leeuwarden

NESbrief

Blijf op de hoogte van alle activiteiten rond Sv NES.