Doorzoek onze website:

 
 

Op dinsdag 31 oktober hebben wij een zeer geslaagde excursie gehad naar Damen Gorinchem.

Gezien de lange reistijd vertrokken we die dag al om half 8. Met tussendoor nog even een kleine tussenstop gemaakt te hebben kwamen we rond half 11 die ochtend aan bij Damen. Na een warm ontvangst kregen we eerst een interessante presentatie over het bedrijf en waar Damen voor staat, te zien. Als afsluiting was er een leuke quiz georganiseerd die gewonnen werd door Mobarak. Als laatste onderdeel voor de lunch heeft oud NHL student Onno Eggen nog verteld over zijn ervaringen bij Damen. Na een goed verzorgde lunch werd er een leuke rondleiding gegeven over de werf. We mochten zelfs nog even aan boord van één van de op voorraad liggende schepen. Afsluitend werd er nog een leuke groepsfoto gemaakt en rond 2 uur vertrokken we weer met de bus terug naar het hoge noorden. Voldaan kwam iedereen weer thuis.

 

Studievereniging Navigo Ergo Sum
Postbus 1080
8900 CB Leeuwarden

NESbrief

Blijf op de hoogte van alle activiteiten rond Sv NES.